Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

For all Harry Potter fans !
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Домът на Луна Лъвгуд

Go down 
AuthorMessage
Luna ^^
Admin и ученик от Рейвънклоу
Luna ^^


Posts : 123
Join date : 2010-01-16

Домът на Луна Лъвгуд Empty
PostSubject: Домът на Луна Лъвгуд   Домът на Луна Лъвгуд I_icon_minitimeWed Feb 17, 2010 11:43 am

Това е странната къща на Луна:

Домът на Луна Лъвгуд Bamboo

Вътре имаше много стаи за гости, голяма всекидневна и уютна кухня. На ввтория етаж беше огромната библиотека, в която Луна често оставаше по нощите, за да чете. Баща й често пътува и тя остава сама, но никога не я е било страх.

Който иска да ме посети да заповяда Very Happy
Back to top Go down
https://hpfans.rpg-board.net
Luna ^^
Admin и ученик от Рейвънклоу
Luna ^^


Posts : 123
Join date : 2010-01-16

Домът на Луна Лъвгуд Empty
PostSubject: Re: Домът на Луна Лъвгуд   Домът на Луна Лъвгуд I_icon_minitimeFri Mar 05, 2010 2:06 pm

Седях си в стаята на най-горния етаж и четях книга. Естествено, фантазия. Баща ми долу работеше върху нещо, експериментираше както винаги. Загледах се в луната, когато совата ми - Вивиан - влезе през прозореца. Тя носеше някакво писмо. Отворих го. Беше от Хогуортс. Зарадвах се, че са ме приели. Сега щях да съм първи курс. Баща ми отдавна ми разказваше за това училище. Бях щастлива, че най-сетне ще го посетя. Слязох бързо по стълбите и извиках:
- Татеее, ще ходя в Хогуортс - русата ми коса се развяваше отзад. Баща ми ахна, но веднага затвори уста.
- Бях сигурен, че ще те приемат! Нямаше друг начин! Е, кога започвате?
- 15 март. Трябва да си накупя нужните неща.
- Спокойно, има време. Хайде лягаи да спиш, утре пак ще говорим.
Качих се обратно в стаята си, развълнувана. Дадох на Вив да яде и я погалих. След това легнах и се завих с одеалото. Вече нямаше да се струвам странна на мъгълите. Затворих очи и се усмихнах...
Звездите светеха в здрача. Луната осветяваше стаята ми, а лек полъх вееше косите ми. Скоро се унесох в сладък сън...
Back to top Go down
https://hpfans.rpg-board.net
 
Домът на Луна Лъвгуд
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Евана Линч/Луна Лъвгуд

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Harry Potter :: РП зона :: Лондон-
Jump to: